9. aprill 2017

SUUR ÜLEVAADE: Vaata kes pääsesid Noortesarjas finaali

Noortesarjas on lõppenud kõik kolm etappi. Võistluste finaaletapp leiab aset 27. mail Keilas, sinna pääsevad iga ala 16 kõige kiiremat ujujad v.a 400 m distantsidel kus starti pääseb vaid 8 ujujat. 

Heida pilk peale kes ida- ja läänetsoonist on endale kindlustanud pääsme suurde finaali. Tasub ka meeles pidada, et nimekiri on esialgne ja ujujad koos treeneritega võivad mingitest aladest loobuda ning seeläbi võib finaali pääseda praegu napilt joone all olev sportlane.


Kuna igal etapil on ujujal võimalik osaleda kahel individuaalsel distantsil, siis finaalis on maksimum startide arv individuaalsetele distantsidel kuus. Hetke seisuga on Keilas sellised ujujaid 18 - Brita Rannamets, Alisa Gvozdeva, Karl Mattias Milk, Tiina-Britt Kaljuvald, Evalotta Victoria Aabrams, Reesi-Mari Haljasorg, Katriin Hansalu, Patrick Orav, Anita Gudovskaja, Mihkel Melker Marran, Gregor Rasva, Maksim Lobossok, Emily Priidel, Laura-Liis Valdmaa, Laura Vitsut, Anette Teder, Kirke Kübar ja Grete Mänd.

Finaalipääsu on endale tänase päevaga kindlustanud 275 ujujat. See arv võib suureneda kui mõni teatud ujuja loobub teatud alast. 

Finaali pääsenute nimekirjaga saad tutvuda SIIT:

PÜSIGE LAINEL!